Ця невелика коптильня для домашнього використання ідеально підходить для приготування риби, курки, м'яса, сосисок, сардельок і сиру в приватному будинку або на балконі. Виготовлена з високоякісної неіржавкої сталі, коптильня вирізняється довговічністю та надійністю. Вона працює на рідкому або сухому паливі та оснащена двома пальниками, що дає змогу ефективно використовувати її в будь-яких умовах.
Коптильня оснащена термометром, вбудованим у кришку, що дає змогу точно регулювати температуру впродовж усього процесу копчення без необхідності використання додаткового пристрою.
Характеристики
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Довжина: 42 см
- Ширина: 27 см
- Висота: 21 см
- Вага: 3,1 кг
- Колір: сріблястий
- Стан: новий
Комплектація
- Жаровня
- Нижня та верхня решітка
- Піднос для жиру
- Металевий щит
- Кришка з вбудованим термометром (0 °C - 100 °C)
- Два пальники
- Інструкція
- Упаковка: заводська коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biowin |
| Країна виробник | Польща |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Разове завантаження коптильні | До 5 (кг) |
| Кількість рівнів коптильні | 1 |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Джерело тепла | Пальники |
| Джерело диму | Тріска |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина коптильні | 420 мм |
| Ширина коптильні | 210 мм |
| Висота коптильні | 210 мм |
| Вага | 3.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 862,60 ₴





