
Домкрат "стовпчик" одноштоковий 2 т із пластиковим кейсом для легкових автомобілів INTERTOOL GT0051 для зручного
1 706 ₴
853 ₴
- В наявності
- Код: УСGT0051
Домкрат "стовпчик" одноштоковий 2 т із пластиковим кейсом для легкових автомобілів INTERTOOL GT0051 для зручного використання, Оригінал!
Домкрат одноштоковий GT0051 призначений для роботи з вантажами легкових автомобілів, що потребують ремонту, вагою не більш ніж 2 тонн. Основна перевага цієї моделі полягає в міцній опорній платформі та наявності ударостійкого пластикового кейса, який забезпечує зручність транспортування й надійне зберігання всіх комплектуючих.
Модель укомплектована двома ручками накачування: основна та допоміжна, що подовжує основну. Використовуючи відразу обидві ручки, можна без особливих зусиль підняти вантаж на необхідну висоту. Хромований шток (плунжер) висувається на висоту від 158 до 308 мм. Домкрат має просту та міцну конструкцію й не вимагає для експлуатації особливих навичок.
Вибирайте домкрат "стовпчик" INTERTOOL GT0051 для надійного та зручного підйому вашого автомобіля.
Характеристики:
• Гарантія: 3 міс.
• Тип: домкрат "стовпчик" одноштоковий
• Вантажопідіймальність: 2 т
• Висота підіймання: 158-308 мм
• Вага: 2,600 кг
• Об'єм: 0,005096 куб.м
Особливості:
• пластиковий кейс
Використання:
• Для підіймання легкових автомобілів вагою до 2 тонн під час виконання різних робіт.
Не пропустіть можливість гарантувати безпеку та зручність під час роботи з вашим автомобілем. Замовляйте домкрат "стовпчик" INTERTOOL GT0051 прямо зараз і будьте впевнені в якості та надійності вашого інструмента!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підйому | 308 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 2.6 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Домкрат "стовпчик" одноштоковий 2 т із пластиковим кейсом для легкових автомобілів INTERTOOL GT0051 для зручного використання |
- Ціна: 853 ₴

