
Пневматична мінішліфувальна машина INTERTOOL PT-1003 з набором каменів для полірування металу та каменю в кейсі
1 851 ₴
925,50 ₴
- В наявності
- Код: УСPT-1003
Пневматична мінішліфувальна машина INTERTOOL PT-1003 з набором каменів для полірування металу та каменю в кейсі, Оригінал!
Пневматична мінішліфувальна машина INTERTOOL PT-1003 — це ідеальне рішення для шліфування, полірування та оброблення різних матеріалів, як-от метал, камінь і кераміка. Компактні розміри та легка вага роблять її зручною у використанні як для домашніх майстрів, так і для професіоналів.
З високою швидкістю обертання і чудовою продуктивністю, ця шліфмашина забезпечить якісні результати навіть у разі тривалої експлуатації. Зручна конструкція дає змогу легко керувати інструментом однією рукою, що неабияк спрощує роботу.
До комплекту зі шліфмашиною входить набір каменів, що робить її готовою до використання відразу після купівлі. Пластиковий кейс забезпечує надійне зберігання і транспортування інструменту й аксесуарів.
Характеристики:
• Робочий тиск: до 6 атм
• Швидкість обертання: 25000 об/хв
• Витрата повітря: 115 л/хв
• Діаметр шланга: 8-10 мм
• Цанговий затискач: 6; 3 мм
• Комплектація: 10 шліфувальних каменів + пластикова валіза
• Гарантія: 6 міс.
• Вага: 0,975 кг
• Об'єм: 0,002999 куб.м
Особливості:
• Легкий, міцний, нековзний корпус із гумовою накладкою
• Запобіжна засувка важеля запуску для безпечної роботи
• Постачається в зручному пластиковому кейсі з набором шліфувального каміння
Використання:
• Застосовується для шліфування, полірування та оброблення різних матеріалів
Ми рекомендуємо вам придбати пневматичну мінішліфмашину INTERTOOL PT-1003, щоб спростити процес оброблення матеріалів і досягти професійних результатів у роботі. Не проґавте можливість зробити ваш інструментальний арсенал ефективнішим і функціональнішим!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.9 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Діаметр посадкового отвору | 6 мм |
| Максимальна кількість обертів | 25000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 25 мм |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Витрата повітря | 115 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип пневмошліфмашіни | Пряма |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Захисний кожух | Ні |
| Кейс в комплекті | Так |
| Набір насадок | Так |
| Перехідний штуцер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Пневматична мінішліфувальна машина INTERTOOL PT-1003 з набором каменів для полірування металу та каменю в кейсі |
- Ціна: 925,50 ₴







