
Гілкоріз INTERTOOL FT-1114 з храповим механізмом 740 мм для обрізання товстих гілок із легкими алюмінієвими ручками
1 511 ₴
755,50 ₴
- В наявності
- Код: УСFT-1114
Гілкоріз INTERTOOL FT-1114 з храповим механізмом 740 мм для обрізання товстих гілок із легкими алюмінієвими ручками, Оригінал!
Гілкоріз INTERTOOL FT-1114 — це надійний інструмент для обрізання гілок діаметром до 40 мм. Він обладнаний храповим механізмом, який неабияк збільшує силу різання, даючи змогу легко справлятися з товстими гілками. Леза з високолегованої сталі забезпечують чисте й акуратне різання, що робить цей сучкоріз ідеальним вибором як для професіоналів, так і для садівників-аматорів.
Легкі алюмінієві ручки забезпечують зручність у використанні. Їхній овальний профіль і ребра жорсткості надають конструкції додаткову міцність. Зручні шорсткі вставки на ручках гарантують надійне захоплення й запобігають ковзанню рук, що особливо важливо під час роботи з важкими гілками.
Після завершення роботи рекомендується очищати леза від деревного соку та змащувати їх машинною олією, щоб продовжити термін експлуатації інструмента. Із сучкорізом INTERTOOL FT-1114 ви зможете легко та швидко підтримувати лад у своєму саду!
Характеристики:
• Максимальний діаметр різання: 40 мм
• Матеріал ручок: алюміній
• Матеріал леза: сталь
• Довжина леза: 100 мм
• Загальна довжина: 750 мм
• Вага: 1,350 кг
• Об'єм: 0,004742 куб.м
Переваги:
• П'ятиразове збільшення потужності
• Легкі ручки
• Простий і зручний у роботі
Особливості:
• Ідеальний для обрізання гілок у саду та на дачі
Не проґавте можливість зробити свій сад більш доглянутим і красивим! Купуйте сучкоріз INTERTOOL FT-1114 і оцініть його ефективність у роботі. Цей інструмент стане вашим надійним помічником упродовж багатьох років!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.3 кг |
| Довжина леза | 100 мм |
| Максимальний діаметр реза | 40 мм |
| Загальна довжина | 750 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Пряма |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Гілкоріз INTERTOOL FT-1114 з храповим механізмом 740 мм для обрізання товстих гілок із легкими алюмінієвими ручками |
- Ціна: 755,50 ₴



