
Ніж для щеплення Victorinox 3.90.20 ідеально підходить для садівників і професіоналів в агрономії
3 377 ₴
1 688,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: САР3.90.20
Ніж для щеплення Victorinox 3.90.20 Швейцарія, Найкращий вибір за розумною ціною!
Нож Victorinox 3.90.20 — це один із хітів продажів серед садових ножів. Універсальний ніж, яким однаково зручно працювати під час окулювання, прививання та копулювання рослин. Ергономічний, компактний, легкий і надійний, він повністю відповідає своєму призначенню. У разі правильного та систематичного догляду слугуватиме довго й безперебійно.
Універсальний прививальний ніж із прямим лезом, злегка вигнутим на кінці, ідеально підходить для щеплення за кором, щитком і способом копулювання. Лезо завдовжки 57 мм виготовлене з неіржавкої сталі, а ручка виготовлена з нейлону з накладками зі стандартного сплаву. Червоний колір ручки допоможе швидко знайти інструмент серед інших предметів у саду.
Перевагою цього ножа є його компактний розмір і дуже гостре лезо, яке не вимагає частих заточувань. Зручна ручка вигідно розміщується в долоні майстра, а невелика вага та стійкість до зовнішніх руйнівних чинників роблять цей інструмент ідеальним вибором для садівників і професіоналів.
Характеристики
• Бренд: Вікторінокс (Швейцарія)
• Країна виробник: Швейцарія
• Довжина ручки: 100 мм
• Довжина леза: 55 мм
• Вага: 35 г
• Заточення: одностороння
• Призначення: універсальний (для копулювання, щеплення за кору, окулювання)
• Відділювач: пристосування для відділення кори на лезі
• Матеріал леза: нержавіюча сталь
• Ручка: нейлонова, червоного кольору
• Внутрішній корпус: накладки зі стандартного сплаву
• Кріплення: латунні заклепки та шипи
Переваги
• Компактний розмір
• Гостре лезо з високоякісної сталі
• Зручна ручка
• Невелика вага
• Стійкість до руйнівних чинників зовнішнього середовища
• Довговічність
• Універсальність
Не проґавте можливість поліпшити свої садові навички з ножем Victorinox 3.90.20! Цей надійний інструмент стане вашим надійним помічником у привівлі та догляді за рослинами. Замовте його прямо зараз і насолоджуйтеся легкістю й ефективністю роботи в саду!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Довжина леза | 55 мм |
| Матеріал рукоятки | Нейлон |
| Загальна довжина | 157 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Ніж садовий |
| Форма леза | Пряма |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 55 г кг |
| Вага ножа | 34 г |
| Довжина в складеному стані | 100 см |
| Довжина ножа | 160 мм |
| Довжина ручки | 100 мм |
| Заточення леза | Однобічна |
| Тип | Складной |
| Тип призначення | Ніж для щеплення Victorinox 3.90.20 ідеально підходить для садівників і професіоналів в агрономії |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 1 688,50 ₴



