
Садові ножиці Okatsune KST307 з Японії для точного обрізання рослин і догляду за садом
2 417 ₴
1 208,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: САРKST307
Садові ножиці Okatsune (KST307) Японія, Найкращий вибір за розумною ціною!
Професійні ножиці з загостреними лезами для дрібного обрізання зелених пагонів. Дуже тонкі леза (2,3 мм) дають змогу робити чисті зрізи у важкодоступних місцях. Садові ножиці Okatsune є No1 у світі за якістю зрізу та довговічності.
Леза ножиць Okatsune KST307 (тип ножиць Mekiri Basami) викувані з кращої сталі IZUMO YASUGI, ця сталь була здавна відома самураям, з якої вони робили свої легендарні мечі Катана. Ця сталь має твердість 59-60 HRC, що дає змогу виконувати дуже чисті зрізи та леза залишаються гострими набагато довше.
Заточення лез виготовлене з двох боків, що дає змогу ножицям Okatsune проникати в деревину ще легше, водночас не пошкоджуючи рослину. Спеціальна форма лез не дає соку рослин налипати на них, зріз завжди виходить легким і чистим.
Характеристики
• Материал лезвий: сталь IZUMO YASUGI
• Твердість: 59-60 HRC
• Довжина лез: 2,3 мм
• Тип ножиць: Mekiri Basami
Переваги
• Чисті зрізи без пошкодження рослин
• Довговічність і стійкість до корозії
• Зручність у використанні для дрібного обрізання
• Легкість у заточуванні та догляді
Особливості
• Спеціальна форма лез запобігає налипанню соку
• Коротке лезо для обрізання товстіших пагонів
• Ідеально підходить для професійних садівників
Не проґавте можливість придбати ці унікальні садові ножиці та поліпшити свої навички обрізання! З ними робота в саду стане приємнішою й ефективнішою. Замовте зараз і переконайтеся в їхній високій якості самі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Okatsune |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.105 кг |
| Довжина леза | 35 мм |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Садові ножиці Okatsune KST307 з Японії для точного обрізання рослин і догляду за садом |
- Ціна: 1 208,50 ₴


