
Гілкоріз Felco 211-50 зі Швейцарії для легкого обрізання гілок і догляду за садом
12 190 ₴
6 095 ₴
- Готово до відправки
- Код: САР211-50
Гілкоріз (Веткоріз) Felco 211-50 Швейцарія, Найкращий вибір за розумною ціною!
Гілкоріз Felco 211-50 має міцні сталеві леза, здатні обрізувати гілок завтовшки 3-3,5 см без особливих зусиль. Вигнуті леза полегшують процес захоплення гілок і їх обрізання.
Леза можна регулювати за допомогою спеціальної гайки. Під час обрізання важливо стежити, щоб між лезами не було великого проміжку, інакше стругач заминатиме гілку, а не обрізати її.
Завдяки порожнистим алюмінієвим ручкам сучкоріз має порівняно невелику вагу. Зручність і ергономічність ручок досягається завдяки пластиковим накладкам, які добре лягають у руку та не ковзають під час роботи. А яскравий соковитий колір накладок не дасть змогу сучарку загубитися.
Характеристики Felco 211-50
• виробник — Швейцарія;
• довжина — 500 мм;
• вага — 800 г;
• діаметр зрізу — 35 мм;
• лезо — високоякісна загартована сталь;
• ручка — алюміній;
• тип — плоскостійкий.
Переваги сучкоріза Felco 211-50
Ця модель використовує в садівництві, парках, під час виконання робіт із ландшафтного дизайну, а також для роботи в приватних садах. Його особливістю є те, що буквально кожну деталь цього сучкоріза можна замінити. Зручний у використанні завдяки легкому регулюванню лез, а вигнута різальна головка полегшує робочий процес.
Особливості використання сучкорізом Felco 211-50
Як і більшість сучків, ця модель має амортизатор, що поглинає удари під час закриття ручок секатора. Це захищає руки від зайвого навантаження та травм.
Не проґавте можливість зробити свою роботу в саду легшою й ефективнішою! Придбайте сучкоріз Felco 211-50 і відчуйте різницю. Цей інструмент стане вашим надійним помічником у догляді за рослинами та забезпечить бездоганний результат. Замовляйте вже сьогодні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felco |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 0.8 кг |
| Максимальний діаметр реза | 35 мм |
| Загальна довжина | 500 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Гілкоріз Felco 211-50 зі Швейцарії для легкого обрізання гілок і догляду за садом |
- Ціна: 6 095 ₴
