
Вила Fiskars Solid для компосту ідеальні для роботи з садом і городом Фінляндія 1071936
6 710 ₴
3 355 ₴
- Готово до відправки
- Код: САР1071936
Вила для компосту Фіскарс/Fiskars Solid (1071936) Фінляндія, Найкращий вибір за розумною ціною!
Інструменти серії Fiskars Solid гарантують максимальний комфорт користувача, мають просту, але водночас ефективну конструкцію, завдяки якій знижують навантаження й покращують продуктивність, розроблені спеціально для ефективної роботи в саду та городі, що знижує навантаження на спину та плечі.
Міцні ковані зубці компостної групи Solid+TM ідеально підходять для аерації твердого ґрунту та перекидання компосту. Головка з бористої сталі гарантує більшу потужність і максимально комфортне використання, підходить для рук будь-якого розміру як у рукавичках, так і без них.
Отже, вила для компосту Fiskars Solid не просто інструмент, а продумане рішення для садівників, які цінують високу якість, зручність використання й ефективність роботи на своїй ділянці.
Характеристики
• Тип товару: вила для компосту
• Серія: Solid
• Матеріал: сталь
• Матеріал ручки: поліамід (FiberComp), сталь
• Довжина: 1289 мм
• Ширина: 264 мм
• Вага: 2100 г
• Країна реєстрації бренда: Фінляндія
• Країна-виробник: Польща
Переваги
• Ергономічний дизайн для зручності використання
• Стійкі до корозії матеріали
• Підходять для різних типів робіт у саду
• Легкість і маневреність у використанні
Особливості
• Ковані зубці для підвищення міцності
• Підходить для роботи в будь-яких умовах
• Легкість у догляді та зберіганні
Не проґавте можливість поліпшити свої садові роботи за допомогою вил для компосту Fiskars Solid! Замовте зараз і оцініть їхню якість і зручність на практиці. Ви заслуговуєте на краще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2.1 кг |
| Довжина рукоятки | 1289 мм |
| Кількість зубів | 5 |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Вила сіно-гнойові |
| Ширина робочої частини | 264 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Вила Fiskars Solid для компосту ідеальні для роботи з садом і городом Фінляндія 1071936 |
- Ціна: 3 355 ₴


