
Електронні ваги з двома чашами для точного вимірювання від 0.01 до 500 грамів
1 025 ₴
512,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: САР13001
Ваги електронні з двома чашами 0.01-500 г, Найкращий вибір за розумною ціною!
Аптечні електронні ваги з цифровим LCD-дисплеєм і високоточними тензометричними датчиками стануть незамінними для садівника, щоб зважити необхідну кількість сипких агропрепаратів. Ці ваги дуже компактні, багатофункціональні та зручні у використанні.
Модель особливо точних цифрових ваг має максимальну межу зважування до 500 грамів. Невеликий інформативний РК-дисплей показує дані про вагу та обрану одиницю вимірювання. Завдяки вбудованій підсвітці блакитного кольору, цей пристрій можна використовувати в умовах недостатнього освітлення.
Якщо немає відповідної тари для зважування сипких і рідких речовин, можуть використовуватися прозорі захисні кришки цифрового приладу. У разі низького заряду джерел живлення висвічується відповідний значок, що нагадує про їхню заміну.
Характеристики
• Максимальна вага зважування (у грамах): 500 грамів (0,5 кг.);
• Ціна поділки 0,01 грама;
• Автоматичне вимкнення живлення;
• Функція перемикання заходів зважування: грам (g); унція (oz); гран (gn); карат (ct), tl;
• Функція тари;
• Висока точність тензометричних датчиків: 500 грамів ~0,01 грам;
• 5 розрядний мультидисплей;
• Світлодіодна підсвітка синього кольору;
• Індикація низького заряду батареї;
• Індикація навантаження;
• Живлення: два елементи живлення ААА;
• Матеріал корпусу: пластик;
• Розмір платформи: 100х100мм;
• Розмір корпусу: 125х105х20мм.
Переваги
• Компактність і портативність;
• Висока точність вимірювань;
• Багатофункціональність;
• Зручне керування;
• Яскравий та інформативний дисплей.
Особливості пристрою
• Автоматичне калібрування ваг;
• Функція автоматичного/ручного вимкнення живлення;
• Функція підрахунку дрібних однакових предметів;
Не проґавте можливість придбати ці надійні та точні ваги, які стануть незамінним помічником у ваших справах. Замовте їх прямо зараз і отримайте гарантовану якість і зручність у використанні!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дискретність | 0.01 г |
| Довжина: | 125 мм |
| Довжина чаші/платформи | 100 мм |
| Додаткове джерело живлення | Батарейки одноразові, Батарейки акумуляторного типу |
| Одиниці виміру маси | Грамм, Карат, Унція, Гран |
| Захисний ковпак | Да |
| Індикація | Світлова |
| Клас точності | II високий |
| Кількість рядків | 1 шт |
| Матеріал чаші/платформи | Пластик |
| Монітор | LCD |
| Найбільша межа зважування | 500 г |
| Найменша межа зважування | 0.01 г |
| Живлення | Батарейки акумуляторного типу |
| Підсвітка дисплея | Да |
| Підсвітка клавіш | Немає |
| Тип призначення | Електронні ваги з двома чашами для точного вимірювання від 0.01 до 500 грамів |
| Ширина чаші/платформи | 100 мм |
- Ціна: 512,50 ₴









