
Універсальний прививальний ніж Antonini з неіржавкої сталі для садівників Італія 5017/L
3 320 ₴
1 660 ₴
- Готово до відправки
- Код: САР5017/L
Ніж для щеплення універсальна неіржавка сталь Антоніні/18tonini (5017/L) Італія, Найкращий вибір за розумною ціною!
Бездоганний ніж для щеплення Antonini 5017/L дуже маневрений, надійний і довговічний. Виконані зрізи завжди чіткі та ідеальні, що важливо для якісного виконання роботи як на виробництві, так і в приватних садах.
Високоякісний ніж Antonini 5017/L — італійський інструмент із цілою низкою позитивних характеристик. Він призначений для здійснення приваблень і виконання робіт у саду. Інструмент вирізняється легкістю та зручністю використання, що робить його ідеальним для садівників-початківців і професіоналів.
Виробник під час виробництва продукції керується жорсткими стандартами якості, що дає змогу йому справлятися із широким спектром робіт у саду. Зручна ручка інструмента виготовлена з дерева Бубінгу, що відбувається з Африки, що додає додаткового комфорту під час використання.
Характеристики:
• призначення — для щеплення;
• твердість HRC – 56;
• вага — 70 г;
• довжина леза — 65 мм;
• довжина загальна — 170 мм;
• довжина в складеному стані – 105 см;
• матеріал леза — неіржавка сталь;
• тип заточування — одностороння;
• матеріал ручки — деревина Бубінгу;
• тип — універсальний;
• бренд – Антоніні (Antonini);
• країна виробник — Італія.
Переваги:
Ніж Antonini 5017/L вирізняється чудовою італійською якістю. Важко знайти інструмент, який буде краще робити роботи в саду. Виробник використовує у своїй роботі новітні технології, поєднуючи їх із беззаперечним досвідом.
Особливості:
Особливу увагу треба звернути на дизайн ножа. Його створювали майстри свого діла, що робить його приємним у використанні та легко відрізнятися від інших інструментів. Лезо ножа не піддається корозії, а догляд за інструментом не викликає ускладнень — досить просто тримати ніж у чистоті та час від часу загострювати лезо. Зберігати ніж треба в спеціальних приміщеннях із закритим доступом для дітей.
Не проґавте можливість зробити вашу роботу в саду ефективнішою з ножем Antonini 5017/L. Замовляйте прямо зараз і насолоджуйтеся якістю італійського інструмента, який стане вашим надійним помічником у саду!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Antonini |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 0.07 кг |
| Довжина леза | 65 мм |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Загальна довжина | 170 мм |
| Порода дерева | Бубінга |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип інструменту | Ніж садовий |
| Форма леза | Пряма |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Універсальний прививальний ніж Antonini з неіржавкої сталі для садівників Італія 5017/L |
- Ціна: 1 660 ₴
