
Секатор Felco 2 зі Швейцарії для ідеального обрізання рослин і догляду за садом
7 891 ₴
3 945,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: САР2
Секатор Фелко/Felco 2 Швейцарія, Найкращий вибір за розумною ціною!
Секатор Felco 2 — не просто садовий інструмент, а модель, яка стала еталонною на десятки років.
Секатор Фелко 2 був випущений швейцарським концерном далекого 1948 року. Це була революційна модель у той час, не втратила своїх позицій на ринку до сьогодні. Попри наявність нових, ергономічніших секаторів в асортименті Фелко досі є безліч шанувальників цієї моделі та щорічно компанія випускає та продає тисячі примірників у всьому світі.
Велика кількість виробників намагаються дублювати цей секатор, але, зрозуміло, що реплікам завжди далеко до оригіналу. Секатор Фелко 2 — це надійний аксесуар для садівників, який дасть вам із легкістю виконувати будь-які садові роботи.
Переваги секатора Felco 2:
• Надзвичайна надійність. Це безвідмовний інструмент, який вірою й правдою слугує десятки років.
• Чистий і гладкий зріз. Завдяки гострому лезу із загартованої сталі, інструмент дає змогу зробити чистий зріз гілок діаметром до 25 мм.
• Простота використання. Секатор просто розбирається для профілактики, чищення, змащення або заміни деталей.
• Змінні деталі. У разі механічного зносу, всі деталі (крім ручок, які мають довічну гарантію від виробника) можна придбати та замінити.
Основні характеристики секатора Felco 2:
• бренд: Felco
• країна виробник: Швейцарія
• довжина: 212 мм
• довжина леза: 57 мм
• вага: 249 г
• діаметр зрізу: 25 мм
• леза: змінні, загартовані з високоякісної сталі
• ручки: з кованого алюмінію з довічною гарантією
• секатор класичний, еталонна модель
• спеціальна зарубка для різання тонкого дроту
• жолоб для стоку соку
• мікрометричне регулювання лез
• використання: напійградарство, фруктові рослини, садівництво, ландшафтний дизайн
• змінні запчастини: леза, пружина, центральний болт
• паковання: блістер, ключ
Не проґавте можливість зробити свій сад ще красивішим і доглянутішим за допомогою секатора Felco 2! Цей інструмент стане вашим надійним помічником на багато років, забезпечуючи ідеальний зріз і максимальний комфорт у роботі. Замовте його прямо зараз і відчуйте різницю!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felco |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 0.249 кг |
| Довжина леза | 57 мм |
| Максимальний діаметр реза | 25 мм |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Загальна довжина | 212 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Секатор Felco 2 зі Швейцарії для ідеального обрізання рослин і догляду за садом |
- Ціна: 3 945,50 ₴


