
Секатор Felco 31 з ковадлом зі Швейцарії для точного обрізання рослин і догляду за садом
7 919 ₴
3 959,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: САР31
Секатор Фело/Felco 31 з ковадлом Швейцарія, Найкращий вибір за розумною ціною!
Секатор Felco 31 — бездоганна модель, здатна задовольнити вимоги як професіоналів, так і прихильників у сфері рослинництва. Виріб забезпечує максимально чисті та рівні зрізи, за що цінуються і на виробництві, і в індивідуальних господарствах. Легкі та надійні ручки з кованого алюмінію забезпечують комфортне використання без застосунку надмірних зусиль.
Компанія Фелко вже багато років займає стійку позицію лідера з виробництва садового інструменту. Всі моделі компанії — високоякісні, надійні та довговічні. Серед користувачів із України інструменти бренда найцінніші, що підтверджено численними позитивними відгуками.
Секатор Felco 31 ідеально підходить для різних робіт у саду, включно з обрізанням напійграду та фруктових рослин. Його ергономічний дизайн дає змогу ефективно виконувати завдання, не стомлюючи руки, що робить його чудовим вибором як для професіоналів, так і для прихильників садівництва.
Основні характеристики секатора Felco 31
• бренд: Felco
• країна виробник: Швейцарія
• твердість HRC: 58
• покриття леза: хромоване
• довжина: 210 мм
• довжина леза: 47 мм
• вага: 225 г
• діаметр зрізу: 25 мм
• леза: змінні, загартовані з високоякісної сталі з латунною регульованою ковадлом на болтах
• розмір руки: M-L
• ручки: з кованого алюмінію з довічною гарантією
• секатор із прямою ковадлом
• використання: напійградарство, фруктові рослини, садівництво, ландшафтний дизайн
• змінні запчастини: лезо, ковадло, пружина
• паковання: блістер
Не проґавте можливість придбати секатор Фелко 31 — ідеальний інструмент для вашого саду. Насолоджуйтеся якісними зрізами та легкістю роботи, які забезпечить цей надійний помічник. Замовляйте прямо зараз і перетворіть свої садові клопоти на задоволення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felco |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 0.225 кг |
| Максимальний діаметр реза | 25 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Пряма |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Секатор Felco 31 з ковадлом зі Швейцарії для точного обрізання рослин і догляду за садом |
- Ціна: 3 959,50 ₴
