
Секатор Felco 5 з міцними металевими ручками для зручного обрізання рослин зі Швейцарії
4 967 ₴
2 483,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: САР5
Секатор із металевими ручками Фелко/Felco 5 Швейцарія, Найкращий вибір за розумною ціною!
Секатор Фелко 5 — це одна з небагатьох моделей швейцарського концерну з металевими ручками. Таке інженерне рішення мало на меті зменшити собівартість секатора, залишивши водночас незмінну міцність, якість зрізу та простоту роботи. І це, безумовно, вдалося.
Секатор, хоча й досить важкий, але зручний і дуже надійний у використанні. Він ідеально підходить як для професійних садівників, так і для прихильників, забезпечуючи високу якість виконання робіт.
З його допомогою ви зможете легко обрізати гілки та листя, не докладаючи чималих зусиль, що робить процес догляду за рослинами приємнішим і ефективнішим.
Основні характеристики секатора Felco 5
• бренд — Фелко
• країна виробник — Швейцарія
• довжина — 223 мм
• довжина леза — 60 мм
• вага — 313 г
• діаметр зрізу — 25 мм
• леза — змінні, загартовані з високоякісної сталі
• ручки — з міцної сталі
• секатор базовий призначений для великого пензля
• використання — садівництво, ландшафтний дизайн
• змінні запчастини — леза
• паковання — блістер з інструкцією
Не проґавте шанс придбати секатор Felco 5 і зробіть догляд за вашими рослинами легким і приємним процесом. Замовляйте прямо зараз і отримуйте якісний інструмент, який слугуватиме вам довгі роки!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felco |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 0.313 кг |
| Довжина леза | 60 мм |
| Максимальний діаметр реза | 25 мм |
| Загальна довжина | 223 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ручки | метал-гума |
| Тип призначення | Секатор Felco 5 з міцними металевими ручками для зручного обрізання рослин зі Швейцарії |
- Ціна: 2 483,50 ₴






