
Секатор Bahco PG-M2-F для легкого обрізання садових рослин напійграду та троянд із комфортною ручкою
5 325 ₴
2 662,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: САРPG-M2-F
Секатор Bahco (M) PG-M2-F для обрізання саду, напійграду, троянд, Найкращий вибір за розумною ціною!
Якісний секатор Bahco (старий артикул — M) PG-M2-F випускається популярним шведським виробником і призначений для виконання садових робіт. Він підходить для обрізання будь-яких гілок діаметром до 20 міліметрів, тому успішно застосовується в напої, під час догляду за плодовими чагарниками та деревами.
Це надійний інструмент, який зроблений із якісних матеріалів: лезо із загартованої сталі покрите спеціальним матеріалом Xylan, що захищає його від впливу корозії та іржі.
Секатор Bahco має дуже вузьке лезо, завдяки чому власникові буде зручно обрізувати навіть у важкодоступних місцях. Ручки виробу можна регулювати за формою та розміром долоні, що дає змогу використовувати інструмент людям із різною конституцією.
Секатор обладнаний зручними кутами розташування різальної головки — вона слугує природним продовженням руки, тому після обрізання людина не відчуває болю в м'язах і сильної втоми.
Характеристики
• Загальна довжина: 200 мм;
• Довжина робочої частини леза: 60 мм;
• Максимальний діаметр різання: 20 мм;
• Вага: 182 г;
• Країна виробник: Швеція.
Переваги
• Висока якість матеріалів;
• Зручність у використанні;
• Довговічність і надійність;
• Підходить для різних типів рослин;
• Комфортна робота без втоми.
Особливості
• Регульовані ручки для зручності;
• Захист леза від корозії;
• Вузьке лезо для роботи у важкодоступних місцях;
• Сучасний дизайн і ергономіка.
Не проґавте можливість придбати секатор Bahco (M) PG-M2-F прямо зараз і полегшити собі садові роботи! Цей інструмент стане вашим надійним помічником у догляді за рослинами та дасть змогу досягти чудових результатів у садівництві. Замовляйте за вигідною ціною й насолоджуйтеся комфортом під час обрізання!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bahco |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 0.182 кг |
| Довжина леза | 60 мм |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Секатор Bahco PG-M2-F для легкого обрізання садових рослин винограду та троянд із комфортною ручкою |
- Ціна: 2 662,50 ₴



