
Секатор ARS з довгими лезами типу ножиці 300L-DX з Японії для точного та легкого зрізання рослин
1 912 ₴
956 ₴
- Готово до відправки
- Код: САР300L-DX
Секатор типу ножиці довгі леза АРС/ARS (300L-DX) Японія, Найкращий вибір за розумною ціною!
Секатор ARS 300L-DX японського виробника широко використовується для зрізання овочів і фруктів із чагарників і дерев. Інструмент належить до типу ножиці, вирізняється зручною ручкою та неіржавким металом. Виробник гарантує довгий термін експлуатації та безпечну роботу.
Інструмент виготовляється з хромованої неіржавкої сталі, що забезпечує тривалу експлуатацію навіть за високої вологості. Секатор вирізняється стійкістю до зношування, механічних пошкоджень та корозії. Використовувана пружина міцна та не деформується під великими навантаженнями, всі фіксувальні болти надійно закріплені.
Секатор АРС 300L-DX часто використовують у садівництві для зрізу фруктів і овочів, пагонів, діаметр стебла яких не перевищує 10 мм. Також застосовують для обрізання квітів, невеликих чагарників та інших рослин із м'яким стебел. Найчастіше використовуються в приватному порядку, рідше — на плантаціях і фермах.
Характеристики
• Вага виробу — 114 грамів
• Загальна довжина виробу — 190 мм
• Розмір леза — 46 мм
• Максимальний діаметр різання — 10 мм
• Матеріал лез: нержавіюча сталь
• Бренд — ARS (Японія)
• Країна виробництва — Японія/Тайвань/В'єтнам (залежить від партії постачання)
Переваги
• Зручна ручка для комфортного використання
• Довговічність і надійність завдяки якісним матеріалам
• Легкість і маневреність, що дає змогу працювати без втоми
• Простота в обслуговуванні та догляді
Особливості
• Ідеальний для садівників і шанувальників рослин
• Ефективно справляється з різанням до 10 мм у діаметрі
• Міцна пружина, що забезпечує високу продуктивність
• Легкість заточування для підтримання гостроти лез
Не проґавте можливість придбати секатор АРС 300L-DX і зробіть свій сад красивішим і доглянутішим! Цей інструмент стане незамінним помічником у вашому садівництві. Висока якість, надійність і комфорт використання гарантовані!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARS |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вага | 0.114 кг |
| Довжина леза | 46 мм |
| Максимальний діаметр реза | 10 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Форма леза | Пряма |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Секатор ARS з довгими лезами типу ножиці 300L-DX з Японії для точного та легкого зрізання рослин |
- Ціна: 956 ₴




