
Гілкоріз обвідний ARS LPB-30L для акуратного обрізання рослин із Японії
10 631 ₴
5 315,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: САРLPB-30L
Гілкоріз обвідний АРС/ARS (LPB-30L) Японія, Найкращий вибір за розумною ціною!
Арs Corporation вважається одним із лідерів із виробництва якісного професійного інструменту для саду. Арс — японська фірма, яка добре відома фахівцям у галузі садово-паркових, лісових робіт у всьому світі. Якість і досконалість японського інструмента оцінили величезну кількість професіоналів, а метал, з якого виготовлений інструмент і досконалість його заточування — не може не сприяти появі дедалі більшої кількості охочих користуватися саме інструментами японської фірми Ars.
До вашої уваги пропонуємо чудовий гілкоріз ARS LPB-30L. Цей чудовий інструмент, виготовлений за новітніми високоякісними технологіями, стане ідеальним варіантом для виконання великого обсягу різноманітних робіт.
Використовувати його можуть як професіонали у сфері ландшафтного дизайну, лісового господарства тощо, так і садівники прихильники для використання в проведенні робіт у саду. Для зручної та комфортної роботи з інструментом продумано все: починаючи від легкої ваги, і закінчуючи розміром, вагою, будовою головки.
Особливості стручкоріза ARS LPB-30L
• довжина: 77,8 см;
• діаметр зрізу: 38 мм;
• вага: 1090 г;
• леза: хромована сталь;
• ручки: пластик;
• тип секатора: обвідний;
• виробник: Японія, ARS.
Додатково про сучкоріз
Інструмент не піддається корозії або іржі, завдяки своїй високій стійкості до впливу певних зовнішніх чинників. Навкорозу цієї моделі не властиво зависати під час роботи. Його основна функція — виконувати точний і чіткий зріз. Зносостійкий, ним можна виконувати величезні обсяги робіт. Можливість заточувати і за потреби замінити леза.
Не проґавте можливість зробити вашу роботу в саду ефективнішою та приємнішою! Придбайте сучкоріз ARS LPB-30L уже сьогодні та забезпечте собі надійний інструмент для будь-яких садових завдань на довгі роки!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARS |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 1.09 кг |
| Максимальний діаметр реза | 38 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Загальна довжина | 780 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Гілкоріз обвідний ARS LPB-30L для акуратного обрізання рослин із Японії |
- Ціна: 5 315,50 ₴


