
Універсальний ніж Due Buoi 200AP для щеплення з Італії ідеальний для садівників і городників
5 084 ₴
2 542 ₴
- Готово до відправки
- Код: САР200AP
Ніж Due Buoi 200AP для щеплення універсальний Італія, Найкращий вибір за розумною ціною!
Ніж для щеплення Due Buoi 200AP — універсальний ніж італійської фірми, який дає змогу виконувати практично всі різновиди щеплення. Ручка ножа виготовлена з якісного пластику, який слугуватиме вам довгий час. Високоякісна сталь прекрасно тримає заточування, а лезо гостре, як скальпель, що дає змогу швидко й без зайвих зусиль зробити надріз будь-якої форми, одночасно сприяючи швидкому загоєнню ран у рослини.
Під час використання ножа Due Buoi 200AP ви зможете легко й ефективно виконувати різні операції з приваблення рослин, що неабияк полегшить вашу роботу в саду. Цей інструмент стане незамінним помічником як для професіоналів, так і для прихильників садівництва.
Цей ніж ідеально підходить для виконання окулювання за кору, копулювання, щеплення у розщеп та інших методів щеплення. Ви зможете досягти високих результатів завдяки якості та зручності цього інструмента.
Особливості та характеристики товару:
• Виробник — Due Buoi (Італія);
• Довжина ножа: 150 мм;
• Твердість клинка: 58 HRC;
• Матеріал леза: вуглецева сталь C100;
• Матеріал ручки: пластик;
• Вага: 50 г.
Ніж виконує такі різновиди присмаків:
• окулювання за кором;
• копулювання (зокрема й покращене);
• приваблення в розщеп;
• аблактирування (обертання рослин зближеними вегетативними частинами);
• всі інші способи щеплення та перевищення.
Не проґавте можливість отримати якісний інструмент для щеплення! Замовте ніж Due Buoi 200AP прямо зараз і зробіть свій сад красивішим і доглянутим. Це ваш шанс стати найкращим садівником у своєму районі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Due Buoi |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина леза | 53 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Загальна довжина | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип інструменту | Ніж садовий |
| Форма леза | Пряма |
| Вага | 0.05 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Універсальний ніж Due Buoi 200AP для щеплення з Італії ідеальний для садівників і городників |
- Ціна: 2 542 ₴

