
Універсальний ніж Due Buoi 201AP для щеплення з Італії для садівників і агрономів
3 848 ₴
1 924 ₴
- Готово до відправки
- Код: САР201AP
Ніж Due Buoi 201AP для щеплення універсальний Італія, Найкращий вибір за розумною ціною!
Ніж для щеплення Due Buoi 201AP — універсальний інструмент італійської фірми, який дає змогу виконувати практично всі різновиди щеплення. Його ручка виготовлена з якісного пластику, що забезпечує довговічність використання. Високоякісна сталь клинка прекрасно тримає заточування й забезпечує надійність у роботі.
Лезо ножа гостре, як скальпель, що дає змогу швидко й без зайвих зусиль зробити надріз будь-якої форми. Ця властивість сприяє швидкому загоєнню ран у рослин, що робить ніж ідеальним вибором для садівників і професіоналів в зоні агрономії.
З ножем Due Buoi 201AP ви зможете легко виконувати присмак дерев і чагарників, а також здійснювати перевищення. Цей інструмент стане незамінним помічником як для досвідчених садівників, так і для початківців.
Особливості та характеристики товару:
• Виробник — Due Buoi (Італія);
• Довжина ручки: 100 мм;
• Твердість клинка: 58 HRC;
• Матеріал леза: вуглецева сталь C100;
• Матеріал ручки: пластик;
• Вага: 56 г;
• Довжина леза, мм: 53;
• Довжина, мм: 155;
• Заточення: одностороннє;
• Відділник кори: так;
• Рука: права;
• Країна-виробник: Італія;
• Твердість HRC: 58;
• Тип: універсальний;
Ніж виконує такі різновиди присмаків:
• окулювання підклад;
• окулювання за кором;
• копулювання (зокрема й покращене);
• прививка вприклад;
• приваблення в розщеп;
• аблактирування (обертання рослин зближеними вегетативними частинами);
• всі інші способи щеплення та перевищення.
Не проґавте можливість поліпшити свої навички в прививуванні рослин із ножем Due Buoi 201AP! Придбайте його вже сьогодні й насолоджуйтеся високою якістю та зручністю в роботі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Due Buoi |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина леза | 53 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Загальна довжина | 155 мм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип інструменту | Ніж садовий |
| Вага | 0.56 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Універсальний ніж Due Buoi 201AP для щеплення з Італії для садівників і агрономів |
- Ціна: 1 924 ₴

