
Універсальний ніж для щеплення Due Buoi 202AP з Італії для професіоналів і садівників
5 368 ₴
2 684 ₴
- Готово до відправки
- Код: САР202AP
Ніж Due Buoi 202AP для щеплення універсальний Італія, Найкращий вибір за розумною ціною!
Ніж для щеплення Due Buoi 202AP — це універсальний інструмент італійської фірми, який ідеально підходить для виконання різних типів присмаків. Його конструкція забезпечує надійне утримання леза під час роботи та заточування завдяки чудовій пружині. Ручка ножа виготовлена з міцного пластику, що гарантує довговічність і комфорт у використанні.
Високоякісна сталь, з якої виготовлене лезо, прекрасно тримає заточення, що дає змогу швидко й без зайвих зусиль зробити надріз будь-якої форми. Це сприяє не тільки зручності роботи, але й швидкому загоєнню ран на рослині. Ніж є незамінним помічником для садівників і професіоналів у сфері щеплення.
З цим ножем ви зможете виконувати різні різновиди присмаків, починаючи від окулювання за кору та закінчуючи аблактуванням. Завдяки якості та функціональності Due Buoi 202AP стане надійним супутником у вашому саду.
Особливості та характеристики товару:
• Виробництво: Due Buoi (Італія);
• Загальна довжина: 170 мм;
• Довжина ручки: 105 мм;
• Твердість клинка: 58 HRC;
• Матеріал леза: вуглецева сталь C100;
• Матеріал ручки: пластик;
• Вага: 71 г;
Ніж виконує такі різновиди присмаків:
• окулювання за кором;
• копулювання (зокрема й покращене);
• щеплення у розщеп;
• аблактування (обертання рослин зближеними вегетативними частинами);
• і всі інші способи щеплення та перевищення;
Не проґавте можливість придбати ніж Due Buoi 202AP для щеплення — це ваш надійний помічник у садівництві! Замовте його прямо зараз і відкрийте для себе світ якісних приваблень із легкістю та задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Due Buoi |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина леза | 55 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Загальна довжина | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип інструменту | Ніж садовий |
| Вага | 0.071 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Універсальний ніж для щеплення Due Buoi 202AP з Італії для професіоналів і садівників |
- Ціна: 2 684 ₴

