
Садовий секатор Okatsune 104 (KST104) завдовжки 210 мм із Японії для професійного догляду за рослинами
8 083 ₴
4 041,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: САРKST104
Секатор садовий Okatsune 104 (KST104) 210 мм Японія, Найкращий вибір за розумною ціною!
Секатор Okatsune 104 — популярний садовий секатор для обрізання гілок у Японії, завдяки чудовій ергономіці та розміру 210 мм. Ідеально підходить для великих рук, але не викликає дискомфорту і в руці середньої величини.
Японія країна, де будь-яке заняття привводили до ступеня мистецтва. Не обійшла ця традиція та садівництво. Чудові інструменти зроблені з урахуванням досвіду та практики століть шляхом вдосконалення технологій.
Лезо секатора Okatsune 104 має довжину 55 мм, виготовлене з найкращої японської сталі, з якої виготовляється катана меч самураїв. Форма леза дає змогу зрізати гілки троянд, чагарників, фруктових дерев і ліан завтовшки до 25 мм. Безперечно, такий садовий секатор полегшить і зробить комфортним заняття з обрізання та догляду за садом.
Характеристики секатора для дерев Okatsune 104
• Довжина: 210 мм
• Різальна здатність: 25 мм
• Довжина леза: 55 мм
• Вага: 245 гр.
Не проґавте можливість зробити свій сад кращим! Замовляйте секатор Okatsune 104 вже сьогодні й насолоджуйтеся легкістю та комфортом під час догляду за рослинами. Цей інструмент стане вашим надійним помічником і забезпечить ідеальний результат!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Okatsune |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.245 кг |
| Довжина леза | 55 мм |
| Максимальний діаметр реза | 25 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Садовий секатор Okatsune 104 (KST104) завдовжки 210 мм із Японії для професійного догляду за рослинами |
- Ціна: 4 041,50 ₴


