
Секатор для саду Okatsune KST103 з Японії для точного обрізання та догляду за рослинами
7 371 ₴
3 685,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: САРKST103
Дитячий секатор Okatsune KST103 Японія, Найкращий вибір за розумною ціною!
Секатор Okatsune 103 — дуже популярний садовий секатор у Японії завдяки своєму універсальному розміру 202 мм. Підходить як для великих, так і для маленьких рук. Японія країна, де будь-яке заняття привводили до ступеня мистецтва. Не обійшла ця традиція та садівництво. Чудові інструменти зроблені з урахуванням досвіду та практики століть шляхом вдосконалення технологій.
Лезо секатора Okatsune 103 виготовлене з найкращої японської сталі, з якої виготовляється катана меч Самураїв. Форма леза дає змогу зрізати гілки троянд, чагарників, фруктових дерев і ліан завтовшки до 25 мм. Безперечно, такий садовий секатор полегшить і зробить комфортним заняття з обрізання та догляду за садом.
Секатор має продуману конструкцію, яка забезпечує надійність і довговічність у використанні. Використовуйте цей інструмент, щоб досягти ідеального стану ваших рослин, і ви не пошкодуєте про вкладені зусилля!
Характеристики:
• Виробник: Okatsune (Японія);
• Довжина, мм: 200
• Довжина леза: 55 мм;
• Товщина максимального зрізу: 25 мм;
• Вага: 228 г;
• Твердість HRC: 60;
• Покриття леза: немає;
• Довжина леза, мм: 55;
• Рука: право;
• Розмір руки: ML;
• Матеріал лез: високовуглецева сталь;
• Матеріал ручки: сталь;
• Тип: обвідний;
Не проґавте можливість зробити ваш сад красивим і доглянутим! Замовте садовий секатор Okatsune KST103 прямо зараз і насолоджуйтеся якістю японської майстерності. Цей інструмент стане вашим надійним помічником у садівництві, який дасть вам змогу легко та швидко справлятися з обрізанням рослин!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Okatsune |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.228 кг |
| Довжина леза | 55 мм |
| Максимальний діаметр реза | 22 мм |
| Загальна довжина | 202 мм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Секатор для саду Okatsune KST103 з Японії для точного обрізання та догляду за рослинами |
- Ціна: 3 685,50 ₴





