
Гілкоріз Алтуна 700 мм із ковадлом для легкого обрізання гілок і дерев з Іспанії
10 820 ₴
5 410 ₴
- Готово до відправки
- Код: САР50-70.А
Гілкоріз із ковадлом 700 мм Алтуна/ Altuna (50-70.А) Іспанія, Найкращий вибір за розумною ціною!
Гілкоріз із ковадлом Altuna — ідеальний інструмент для садівників і шанувальників природи. З його допомогою ви зможете легко обрізати гілки дерев, чагарників і доглядати за напійградниками. Цей дворучний секатор вирізняється високою міцністю й довговічністю, що робить його незамінним помічником у садовому та лісовому господарстві.
Гілкоріз Altuna належить до серії професійних садових інструментів Rotary Professional, які забезпечують до 18% зниження зусилля під час різання. Це досягнуто завдяки вдосконаленій формі та куту лез. Такий підхід неабияк спрощує процес обрізання та робить його ефективнішим.
Професійний сучкоріз має максимальний діаметр різання до 40 мм, що дає змогу працювати з товстішими гілками. Алюмінієві ручки легкі, але міцні, що забезпечує комфорт і довговічність у використанні. Цей інструмент стане чудовим вибором як для професіоналів, так і для аматорів.
Характеристики:
• Довжина: 700 мм.
• Вага: 1025 г.
• Максимальний діаметр різання: 40 мм.
• Матеріал ручок: алюміній.
• Країна виробник: Іспанія.
Особливості:
• Пряме лезо.
• Ручки з алюмінію.
• Лезо з різальної сталі.
• Тип секатора — контактний (з ковадлом).
• Лезо з двостороннім заточуванням і потовщене наполегливе контрлезо.
• Лінія зрізу припадає на середину ковадлані.
Технічні переваги:
• Тип леза дає змогу перерізати гілки діаметром до 40 мм.
• Заточені та відполіровані леза гарантують простий і чистий зріз.
• Наковальня забезпечує додатковий упор під час обрізання, що дає змогу збільшити тиск на лінії зрізу.
• Завдяки своїй конструкції дворучні секатори дають змогу докласти більшого зусилля, а отже, обрізати товстіші та твердіші гілки.
• Алюмінієві ручки з додатковими внутрішніми ребрами жорсткості забезпечують високу міцність за малої ваги інструмента.
• Ручки еліптичної форми та мають еластичне SOFT TOUCH покриття: зручні в роботі та запобігають ковзанню рук.
• Силовий привод: за допомогою особливої системи з'єднання дає змогу неабияк зменшити зусилля, необхідне для перерізання гілки.
Не проґавте можливість зробити свій сад більш доглянутим і красивим! Придбайте сучкоріз із ковадлом Altuna вже сьогодні та даруйте собі задоволення від роботи на свіжому повітрі з якісним інструментом!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altuna |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 1.025 кг |
| Максимальний діаметр реза | 40 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 700 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Пряма |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Гілкоріз Алтуна 700 мм із ковадлом для легкого обрізання гілок і дерев з Іспанії |
- Ціна: 5 410 ₴






