
Професійний секатор Bellota 228 мм для великих рук ідеально підходить для садівників Іспанія
5 609 ₴
2 804,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: САР3505-23.B
Секатор 228 мм професійний для великих рук Bellota (3505-23.B) Іспанія, Найкращий вибір за розумною ціною!
Секатор серії "PROLINE" призначений для різних робіт з догляду, обрізання та підтримання в належному вигляді саду.
Застосовується для обрізання дерев, кущів, квітів, напою тощо.
Ця модель ідеально підходить для користувачів із великими руками, забезпечуючи зручність і ефективність у роботі.
Особливості
• Різальна головка з вигнутим лезом
• Штамповані сталеві ручки
• Тип секатора: обвідний — заточене лезо та товсте наполегливе контрлезо.
Переваги
• Форма леза дає змогу обрізати гілки завтовшки до 25 мм.
• Глибоко посаджена пружина.
• Леза виготовлені з високоякісної сталі та відшліфовані для легкого та чистого різання.
• Зрізний штифт сприяє збереженню леза від пошкоджень за високих навантажень.
• Ергономічна форма ручок дає змогу зменшити стомлюваність під час роботи.
• Ручки зі штампованої сталі забезпечують більшу міцність.
• Металева скоба для фіксації секатора в закритому положенні.
Характеристики
• Довжина — 228 мм.
• Максимальна товщина різання — 25 мм.
• Вага — 330 г.
• Матеріал леза: сталь
• Матеріал ручок: сталь
• Тип секатора: обвідний
Не проґавте можливість зробити свій сад більш доглянутим і красивим! Придбайте секатор Bellota вже сьогодні та відчуйте різницю в якості та комфорті роботи. Ваші рослини заслуговують найкращого!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BELLOTA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 0.33 кг |
| Максимальний діаметр реза | 25 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 228 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Професійний секатор Bellota 228 мм для великих рук ідеально підходить для садівників Іспанія |
- Ціна: 2 804,50 ₴
