
Дволезовий секатор 20 см Falket SK1 для садівників із високою якістю від італійського бренда
4 232 ₴
2 116 ₴
- Готово до відправки
- Код: САРSKILL
Секатор із двома різальними лезами 20 см Falket / Фалкет SK1 (SKILL) Італія, Найкращий вибір за розумною ціною!
Falket SK1 – — це італійський секатор із двома міцними (кованими) різальними лезами. Секатори такого типу дуже популярні в Італії, вони дають змогу зробити ідеальний зріз без пошкодження камбія. Леза та ручки сикатора виготовлені з кованої вуглецевої сталі С60. Максимальний діаметр зрізу секатора Фалкет SK1 — 25 мм.
Професійний двобічний секатор FALKET SK1 поєднує легкість і керованість із міцністю, необхідною для різання чималих розмірів. Такий інструмент стане незамінним помічником як для професіоналів, так і для прихильників садівництва.
Секатор Falket ідеально підходить для виконання різних завдань у саду, включно з обрізуванням гілок і формуванням чагарників. Його конструкція забезпечує зручність у роботі, даючи змогу легко справлятися з рослинністю різної товщини.
Характеристики
• Довжина: 200 мм
• Діаметр зрізу: 25 мм
• Вага: 320 г
• Твердість різального леза: С60 (57 HRC)
• Країна-виробник: Італія
Переваги секатора Falket:
• Секатори виготовлені зі сталі C60, збагаченої вуглецем найвищої якості.
• Гаряче кування, загартоване спеціальними методами.
• Шліфований штифт із загартованої сталі, регульований упор із гвинтовими стулками.
• М'яка та зручна пружина, що дає змогу уникнути втоми під час використання.
• Ручки з пластиковим нетоксичним покриттям.
• Шліфування й заточування поверхні виконуються за допомогою сучасних верстатів із ЧПК.
• Контроль якості на всіх етапах виробництва.
• Чистий і точний виріз у поєднанні з чудовою гладкістю і функціональністю навіть після тривалого використання.
• Подвійний зріз дає змогу уникнути дроблення кори та гілки, сприяючи її загоєнню.
• Ідеально підходить для будь-якого типу обрізання та вирощування плодів.
Не проґавте шанс зробити свій сад більш доглянутим і красивим! Купуйте секатор Falket SK1 і відчуйте всі переваги якісного інструменту, який слугуватиме вам довгі роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Falket |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 0.314 кг |
| Довжина леза | 38 мм |
| Максимальний діаметр реза | 25 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Пряма |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дволезовий секатор 20 см Falket SK1 для садівників із високою якістю від італійського бренда |
- Ціна: 2 116 ₴






