
Секатор Алтуна 190 мм модель J469-19.А з Іспанії для точного обрізання рослин
2 690 ₴
1 345 ₴
- Готово до відправки
- Код: САРJ469-19.A
Секатор 190 мм Алтуна/ Altuna (J469-19.А) Іспанія, Найкращий вибір за розумною ціною!
Секатор Altuna завдовжки 190 мм — це незамінний інструмент для садівників і шанувальників рослин. Його одноручний дизайн дає змогу зручно й ефективно збирати урожай, обрізати стебла та гілки дерев, кущів і квітів. Секатор розроблений з урахуванням сучасних технологій і відповідає всім вимогам професіоналів.
Цей інструмент належить до серії садових секаторів Altuna Advanced Professional, що гарантує високу якість і надійність у використанні. Секатор обладнаний кованим сталевим лезом, що забезпечує довговічність і чудову продуктивність під час роботи з рослинами.
Секатор підходить як для домашніх садів, так і для професійного використання в теплицях і на дачах. Його компактний розмір і легка вага роблять його зручним для тривалого використання без втоми.
Характеристики
• Довжина секатора: 190 мм;
• Максимальний діаметр різання: 24 мм;
• Довжина леза: 58 мм;
• Вага: 234 г;
• Тип секатора: обвідний;
• Матеріал леза: кована сталь;
• Матеріал ручки: сталь.
Особливості
• Вигнуті леза.
• Посилені сталеві ручки.
• Леза з високоякісної сталі.
• Тип секатора — обвідний.
• Заточене лезо та товсте наполегливе контролювання.
Переваги
• Вигнуте лезо призначене для зрізання стебел і гілок завтовшки до 25 мм.
• Коване сталеве лезо.
• Посилені сталеві ручки для інтенсивної роботи.
• Ручки симетричні, що дає змогу використовувати секатор як у правій, так і лівій руці.
• Металева скоба на ручці для фіксації секатора в закритому положенні.
Не проґавте можливість поліпшити свої навички садівництва із секатором Altuna! Замовляйте його вже сьогодні й насолоджуйтеся якістю, надійністю й комфортом у роботі з рослинами. Ваш сад і город обов'язково скажуть вам спасибі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altuna |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 0.234 кг |
| Довжина леза | 58 мм |
| Максимальний діаметр реза | 24 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Секатор Алтуна 190 мм модель J469-19.А з Іспанії для точного обрізання рослин |
- Ціна: 1 345 ₴




