
Секатор ARS VS-8XR з поворотною ручкою для садових робіт із Японії для зручного обрізання рослин
7 203 ₴
3 601,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: САРVS-8XR
Секатор АРС/ARS (VS-8XR) садовий з поворотною ручкою Японія, Найкращий вибір за розумною ціною!
Садовий секатор ARS VS-8XR — висококласний професійний інструмент для садівників-професіоналів і аматорів. Модель передбачає зручність і легкість у використанні. Конструкція секатора продумана до дрібниць, і саме тому за його допомогою можна здійснювати навіть величезні обсяги робіт без особливого навантаження. Зрізи, зроблені за допомогою цього інструмента, вирізняються чіткістю й чистотою.
Такий професійний секатор є незамінним інструментом для власників приватних садів. Крім того, модель широко використовують на територіях садових центрів, ботанічних садів, лісництв і плантацій.
Леза мають ідеальне заточування та нікельоване покриття, яке захищає різальну частину від корозії та пошкоджень різного типу. Ручка виготовлена на основі кованого алюмінію, що робить її легкою та зручною.
Характеристики
• Вага: 265 г
• Доступність запчастин: Так
• Діаметр зрізу: 22 мм
• Країна-виробник: Японія
• Тип лез: Класична (Плоскісна)
• Розмір: M
• Матеріал: Сталь
• Загальна довжина: 20 см
• Довжина леза: 54 мм
Переваги
• Високоякісні матеріали
• Зручна поворотна ручка
• Легкість і міцність конструкції
• Ідеальне заточення лез
Особливості
• Нікельоване покриття для захисту від корозії
• Підходить як для професійних садівників, так і для аматорів
• Ефективний під час виконання великих обсягів робіт
• Довговічність і надійність
Не проґавте можливість поліпшити свої садові роботи за допомогою секатора АРС/ARS (VS-8XR)! Замовте його прямо зараз і оцініть усі переваги професійного інструменту, який допоможе вам зберегти ваш сад в ідеальному стані!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARS |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.265 кг |
| Довжина леза | 54 мм |
| Максимальний діаметр реза | 22 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Секатор ARS VS-8XR з поворотною ручкою для садових робіт із Японії для зручного обрізання рослин |
- Ціна: 3 601,50 ₴

