Кірка двостороння Truper 2.3 кг 910 мм (ZP-5M) Мексика, Найкращий вибір за розумною ціною!
Кірка Truper 2.3 кг — це інструмент, який має бути в кожному господарстві. Вона може бути застосована для виконання широкого спектра завдань як у будівництві, так і в дачному господарстві. Кована голова з гострим кінцем з одного боку та плоским різцем з іншого робить її ідеальним інструментом для розбивання каменів і твердого ґрунту.
Ця кирка буде корисна як під час зносу та будівельних робіт, так і в саду. Ергономічна ручка зі скловолокна забезпечує комфортне використання, а матеріал головки з вуглецевої сталі гарантує довговічність і надійність інструмента.
Погодьтеся, що якісний інструмент — це запорука успішної роботи. Кірка Truper 2.3 кг дасть вам виконувати завдання швидко й ефективно, чи то копка, чи то розбивання твердого ґрунту.
Характеристики
• Артикул: ZP-5M
• Бренд: TRUPER
• ABC: C
• Довжина ручки: 900 мм
• Довжина робочої частини: 500 мм
• Вага: 2.3 кг
Переваги
• Ця потужна кирка чудово підходить для ударів твердими поверхнями й обладнана системою контролю ударів, яка знижує удари та вібрацію до 50%.
• Система контролю ударів поглинає удари та вібрацію, зменшуючи навантаження на ваше тіло, а двошарова ручка вловлює будь-яку вібрацію, що триває.
• Вона дає змогу розбивати тверді поверхні та копати твердий ґрунт, допомагаючи зменшити м'язову втому та біль у суглобах.
• Сталь преміумкласу викована в ідеально збалансовану конструкцію, яка допоможе зробити кожен удар найкращим.
• Нероз'ємна заклепана голова не зісковзне та не відламиться навіть у разі удару з максимальною силою.
• Ефективна конструкція ручки надійно та зручно лягає в руку завдяки унікальному текстуванню бульбашками, покращує зчеплення і зменшує ковзання.
Не проґавте можливість зробити свою роботу ефективнішою та комфортнішою! Придбайте кирку двосторонню Truper 2.3 кг 910 мм (ZP-5M) прямо зараз і переконайтеся в її надійності та якості!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Truper |
| Країна виробник | Мексика |
| Стан | Новий |
| Тип | Різець |
| Размеры | |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина робочої частини | 500 мм см |
| Довжина ручки | 900 мм |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Тип призначення | Двостороння кирка Truper 2.3 кг завдовжки 910 мм для ефективних робіт у Мексиці |
- Ціна: 3 905 ₴





