Due Buoi 202L Привівальний ніж Італія, Найкращий вибір за розумною ціною!
Ніж для щеплення Due Buoi 202L — універсальний ніж італійської фірми, дає змогу виконувати практично всі різновиди щеплення. Чудова пружина прекрасно тримає лезо під час роботи та заточування. Ручка ножа виготовлена з міцної та якісної деревини, яка слугуватиме вам довгий час.
Високоякісна сталь прекрасно тримає заточування. Лезо гостре, як скальпель, що дає змогу швидко й без зайвих зусиль зробити надріз будь-якої форми, одночасно сприяє швидкому загоєнню ран на рослині.
Ніж призначений для садівників і аматорів, що робить його ідеальним інструментом для роботи в саду. З Due Buoi 202L ви зможете легко й ефективно здійснювати щеплення, що неабияк підвищить ваші шанси на успішне укоренення рослин.
Особливості та характеристики товару:
• Виробництво: Due Buoi (Італія);
• Загальна довжина: 170 мм;
• Довжина ручки: 105 мм;
• Довжина леза: 55 мм;
• Твердість леза: 58 HRC;
• Матеріал леза: вуглецева сталь з-100;
• Матеріал ручки: дерево (бук);
• Корпус: сталь і латунь;
• Вага: 60 г;
Ніж виконує такі різновиди присмаків:
• окулювання за кором;
• копулювання (зокрема й покращене);
• щеплення у розщеп;
• аблактування (обертання рослин зближеними вегетативними частинами);
• всі інші способи щеплення та перевищення;
Не проґавте можливість придбати професійний прививальний ніж Due Buoi 202L і істотно спростити процес щеплення! Цей надійний інструмент стане вашим надійним помічником у садівництві, забезпечуючи високу якість роботи та довговічність. Замовте прямо зараз і переконайтеся в його перевагах самі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Due Buoi |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 0.06 кг |
| Довжина леза | 55 мм |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Порода дерева | Бук |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Прививальний ніж Due Buoi 202L з Італії для професійного садівництва та виноробства |
- Ціна: 5 652 ₴


