Гілкоріз/Веткоріз Felco 200A-60, Найкращий вибір за розумною ціною!
Швейцарський бренд Felco з напіввіковим досвідом виготовлення професійних інструментів для догляду за садом пропонує цей зручний сучкоріз для професійних садівників і людей, які просто піклуються про дерева на присадибній ділянці. Модель ергономічна, має легку вагу та демонструє чудову функціональність.
Сталеві деталі, придатні до тривалої експлуатації, гумові ручки спростять роботу, якщо доведеться обрізувати в умовах підвищеної вологості. Довжина ручок дає змогу зрізати гілку одним рухом, що завдає дереву мінімальних травм.
Користуватися сучкорізом набагато зручніше, ніж ножівкою, адже якщо треба видаляти гілку або сучок у незручному положенні — на сходах або нахиляючись, тривалий час пиляти буде незручно. Гілкоріз видаляє гілку за 1-2 секунди, що робить роботу ефективнішою.
Переваги сучкоріза
• Сталеві деталі, придатні до тривалої експлуатації;
• Гумові ручки спростять роботу в умовах підвищеної вологості;
• Довжина ручок дає змогу зрізати гілку одним рухом, мінімально травмуючи дерево.
Характеристики моделі
• Довжина моделі — 60 сантиметрів, що дає змогу видаляти гілки діаметром до 3,5 сантиметра;
• Гумова облямівка на ручках зменшує ковзання й амортизує зусилля;
• Надійні та гострі леза із загартованої сталі з можливістю демонтажу для якісного заточування.
Особливості використання
• Зручність використання, порівнюючи з ножівкою;
• Ідеально підходить для санітарного розчищення в саду;
• Рівний і гладкий зріз, мінімально травмує дерево;
• Леза треба витирати та змащувати після використання;
• Не використовуйте для розрізання дротів або металевих пластин.
Не проґавте можливість придбати сучкоріз Felco 200A-60 і спростити свої садові роботи! Цей інструмент стане вашим надійним помічником у догляді за деревами, забезпечуючи якісні та швидкі результати. Замовляйте прямо зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felco |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 0.9 кг |
| Максимальний діаметр реза | 35 мм |
| Загальна довжина | 600 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Пряма |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Гілкоріз Felco 200A-60 з посиленим лезом для легкого обрізання гілок і чагарників |
- Ціна: 12 851 ₴

