Секатор Фело/Felco 13 Швейцарія, Найкращий вибір за розумною ціною!
Фелко 13 — це професійна модель для дуже великого пензля або в деяких випадках для роботи двома руками. З довжиною секатора до 27 см і довжиною леза в 5,5 см, він здатний різати гілки діаметром до 3 см. Це ідеальний інструмент для садівників, яким необхідно справлятися з великими та щільними гілками, не вдаючись до сучкорізу або пилу.
Ручки секатора різної довжини дають змогу зручно працювати як однією, так і двома руками. Ручка з кованого алюмінію гарантує надійність і довговічність. Felco 13 також обладнаний мікрометричним регулюванням лез, що дає змогу точно настроювати інструмент під ваші потреби.
Крім іншого, секатор має жолоб для стока соку та спеціальну засічку на лезі для різання тонкого дроту. Ці корисні функції роблять його ідеальним вибором для напійградів, садівників і ландшафтних дизайнерів.
Основні характеристики секатора Felco 13
• бренд: Felco
• країна виробник: Швейцарія
• довжина: 270 мм
• довжина леза: 55 мм
• вага: 310 г
• діаметр зрізу: 30 мм
• леза: змінні, загартовані з високоякісної сталі
• ручки: з кованого алюмінію з довічною гарантією
• секатор із довгими ручками для роботи однією або двома руками
• спеціальна зарубка для різання тонкого дроту
• жолоб для стоку соку
• мікрометричне регулювання лез
• використання: напійградарство, фруктові рослини, садівництво, ландшафтний дизайн
• змінні запчастини: леза
• паковання: блістер, ключ
Не проґавте можливість придбати секатор Фло 13 і зробіть крок до ефективнішого догляду за вашим садом. З цим інструментом ви зможете неабияк полегшити процес обрізання та досягти найкращих результатів. Замовте прямо зараз і оцініть його переваги на практиці!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felco |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 0.31 кг |
| Максимальний діаметр реза | 30 мм |
| Загальна довжина | 270 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Секатор Felco 13 зі Швейцарії для точного обрізання рослин і догляду за садом |
- Ціна: 10 549 ₴



