Секатор Фелко/Felco 160L Швейцарія, Найкращий вибір за розумною ціною!
Секатор Felco 160L — унікальна модель, призначена для виконання чітких чистих зрізів. Виріб має бездоганні леза, які створені на основі висококласної сталі, що пройшла відповідне загартовування. Секатор Фелко демонструє досить тривалий термін експлуатації, дуже зручний у використанні та виготовлений з урахуванням ергономіки.
Компанія Felco вже багато років постачає на ринок бездоганні садові інструменти. Представлений секатор — один із найкращих зразків продукції швейцарського бренда.
Модель відрізняється від інших кутів нахилу різальної частини, який знижує навантаження на м'язи під час роботи. Тому використання секатора максимально комфортне для працівника. Ідеальна ергономічна форма ручок робить їх зручними для великої руки. Обрізання дерев і чагарників за допомогою такого секатора здійснюється швидко й ефективно. Секатор Felco 160L, ціна на який вас приємно потішить, має чудове заточення лез. Гострота різальних елементів зберігається довго. У разі втрати ефективності інструмента можна купити змінні леза до нього.
Характеристики секатора Фелко 160L
• Країна виробник — Швейцарія (Felco)
• Загальна довжина виробу — 215 мм
• Максимальний діаметр різання — 25 мм
• Вага — 190 г
• Модель призначена для великих рук
• Особливості моделі — полегшена
• Усі деталі змінні
• Матеріал лез — якісна сталь
• Кут нахилу різальної частини передбачає легкість у використанні
• Матеріал ручок — високоміцний полімер, армований скловолокном
Переваги секатора Felco 160L
• Високоякісні матеріали забезпечують довговічність
• Ергономічний дизайн для максимального комфорту
• Легкість у керуванні та використанні
• Змінні леза для довгострокової експлуатації
Особливості секатора Felco 160L
• Ідеальний для обрізання дерев і чагарників
• Кут нахилу різальної частини знижує навантаження на руки
• Легка вага забезпечує зручність у разі тривалого використання
Не проґавте можливість придбати секатор Felco 160L і зробити свою роботу в саду ефективнішою й комфортнішою! Цей інструмент стане вашим надійним помічником на багато років! Замовляйте прямо зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felco |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 0.19 кг |
| Довжина леза | 57 мм |
| Максимальний діаметр реза | 25 мм |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ручки | метал-гума |
| Тип призначення | Секатор Felco 160L зі Швейцарії для точного обрізання та догляду за рослинами |
- Ціна: 5 024 ₴

